Hakkımızda

2012 yılında faaliyete başlayan yurdumuz; başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yurdumuzda 1,3,4,5 ve 6 kişilik odalarımız bulunmaktadır. Genel toplamda 151 kişi kapasiteli ve yemeklidir. Odalarımızda mini buz dolabı, öğrenci çalışma masaları, LCD televizyon, 24 saat sıcak su tüm odalarda şehir manzaralı balkon bulunmaktadır.Yurdumuzun umumi temizliği düzenli olarak her gün yapılmaktadır. Tüm katlar her gün temizlenmektedir.

Yurdumuzda 24 saat kamera sistemiyle kayıt yapılmaktadır. Yurda giriş ve çıkışlar güvenlik görevlilerimiz tarafından takip edilmektedir.

Öğrencilerimizin günlük spor ve egzersizlerini yapabilmeleri için Yurt Müdürlüğümüz bünyesinde hizmete açtığımız spor salonumuz bulunmaktadır.

AA Yapı İnşaat iki ortaklı olup; ortaklarımız Karabük ve çevresinde çeşitli iş kollarında faaliyet göstermektedirler. Ortaklarımızın diğer Faaliyetleri;

Çoşar Mobilya A.Ş.

Ar Grup Yapı A.Ş.

Erşah Yapı Endüstrileri Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

Ekincik Gıda San. ve Tic Ltd. Şti.

AA Yapı İnşaat ortakları olarak halkımızdan aldığımız destekle bölgemizde kaliteli hizmetler verme uğrunda çaba sarf etmekteyiz.

Yazdır